SütKoop Nedir?  Süt Kooperatifi Uygulaması Nedir? Süt Takip Programı Nedir? Süt Kooperetifçiliği Programı Nedir? Süt Kooperatifi nasıl çalışır?

Süt Üreticileri, Her gün ne kadar süt verdin? Ne kadar alacağın oldu? Yem vb ne kadar aldın ve kooperatife ne kadar borçlandın? Hepsi SütKoop uygulamasında. Anlık olarak ön muhasebesi yapılmış ve istendiği zaman ödeme yapılabilir durumda. Alınan süt verilen gübre ve fiyatları ile şeffaf şekilde görebildiğin tek uygulama.

 

Kooperatifçiler ve Süt Şirketleri, herkes birşeyler soruyor, süt alma fişleri her yerde dolu, ay sonu toparlanıp muhasebeye gidiyor ve toplanıp gelir gider hesabına geçirilmesi günler mi sürüyor? Bazı üreticiler ben daha fazla süt vermiştim, eksik varmı diyor? Artık SütKoop var. Herşeyin en ince hesabına kadar ortada olduğu. Tarafları güvendiği ve kendi hesaplarını anlık gördüğü sistemle Süt Toplama, Fabrikaya teslim, Yem alma dağıtma ve ön muhabebesi otomatik yapılan sistemle karmaşık durumlar bitti. Siz de SütKoop kullanın en son teknolojiyi kullanın. Her üretici cep telefonundan bilgilerini anlık görsün. 

Program da ne var? :

Süt Toplama

Yem Satış

Ön Muhasebe

Kooperatife ait web sitesi (her tür duyuru, haber, fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz)

Link ile ücretsiz olarak süt ve yem bilgilerini, borc alacaklarını görme

 

Ne yok? : 

Gizli Maliyetler, SMS maliyeti, gibi gizli maliyetler yok.

Üreticinin İllaki şifre ile girmesine gerek yok. Linkten bilgilerini takip edebilir.